Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

4,987 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CorSera – Zhang premio te cmendura nese fitohet Scudeto.

CorSera – Zhang premio te cmendura nese fitohet Scudeto.
  • On 23/09/2016, 12:17

Entuziasmi ne shtepine e Inter kete fillim sezoni ka prekur edhe drejtuesit me te lart. Nje entuziasezm qe po ben Jindong Zhang te kerkoje fitoren me Inter, dhe sa me shpejt te jete e mundur. Per te bere qe lojtaret te impenjohen me shume, eshte gati te vendos nje bonus per te gjith ne rast fitimi te skudetos. Zhang eshte gati te hedh ne pjate 7 – 10 milion euro per skuadren e Frank de Boer.

Zhang eshte gati te dhuroj 300 mij euro per cdo lojtar. Zhang do ofroje bonus edhe kur te kalohen turnet e Europa League, ose dhe 3 pozicionet e pare ne kampionat.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.