Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

414 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corso: “Nainggolan goditje e mire, por me Cellinon eshte e veshtire”.

Corso: “Nainggolan goditje e mire, por me Cellinon eshte e veshtire”.
Ardis
  • On 08/09/2013, 13:16

Ish interist: “Fernando? Nuk me duket dhe aq i forte”.

Per te kompletuar mesfushen e Interit, Mario Corso, ish sulmues i zikalterve, ka nje emer ideal. Dhe e shpjegon ne mikrofonat e IlSussidario.netRadja Nainggolan do te ishte me te vertete nje goditje  shume e mire ne merkato, por nuk eshte e lehte te bindesh Massimo Cellinon. Duhen me te vertete shume para. Por eshte gjithashtu nje lojtar me vlera te medha teknike. Fernando? Mund te jete nje tratative me e lehte dhe nuk me duket lojtar shume i forte. Persa i perket Wellington, besoj se Walter Mazzarri i ka gjetur lojtaret ne menyre qe te interpretoje ate rol, keshtu qe ngelet nese Interi do te vazhdoje te kerkoje ate lojtar. Varet edhe nga fillimi i ketij sezoni”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.