Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

579 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CorSport – Drejt nje turni pushim per Palacion.

CorSport – Drejt nje turni pushim per Palacion.
Ardis
  • On 04/12/2013, 11:51

Pavaresisht zerave te merkatos, Interi eshte e perqendruar ne sfiden e mbremjes se sotme kunder Trapanit. Walter Mazzarri “kerkon pergjigje mbas shperthimit ne inat te se henes, edhe pse kunder sicilianeve do te luaje nje skuader me pjesen me te madhe ne formacion nga rezervat, e ka shpjeguar se nuk do te lejoje hutime. Dje ne mbremje te gjithe ne stervitje dhe perqendrim i madh dhe ne fund te stervitjes ai konfirmoi nje turn pushim per Palacion”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.