Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

241 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CorSport: “Thohir javen e ardhshme ne Itali? Drejt perfundimit…

CorSport: “Thohir javen e ardhshme ne Itali? Drejt perfundimit…
Donald Elmazi

Rifillojne hipotezat per sa i perket ardhjes ne Itali te Erick Thohir. “Puna e bere nga studiot ligjore nuk ndalet dhe te dy palet po kerkojne te zgjidhin dhe pikat me te fundit ,kohen e pagesava dhe garancite. Java e ardhshme mund te jete e duhura per ardhjen e Thohir ne Itali. Udhetimi i trete i “Shkelqesise se tij” natyrisht do jet per takimin individual me Morattin dhe ndoshta per firmat“, shpjegon Corriere dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags