Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,765 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Costacurta: “Kovacic eshte basti i humbur i Interit. Karakteri…”

Costacurta: “Kovacic eshte basti i humbur i Interit. Karakteri…”
Inter Club Staff

“Ai eshte nje bast i humbur nga Interi, sepse mbi te eshte investuar shume”. Keshtu shprehet Alessandro Costacurta, ne studiot e Benedetta Domenica per Mateo Kovacic. I riu Kroat mesa duket nuk i pelqen aspak ish mbrojtesit te Milanit: “Ka kualitete, por duhet te permirsohet dhe ndeshje ka luajtur shume. Dhe kur nuk shikoj permirsime mendoj se ka dicka qe nuk shkon me karakterin e lojtarit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.