Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,703 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Costacurta: “Pirlo i pasakte? Merite e Interit”

Costacurta: “Pirlo i pasakte? Merite e Interit”
Ardis
  • On 15/09/2013, 14:20

Duke analizuar statistikat e ndeshjes midis Interit dhe Juventusit, gjate transmetimit ne SKY te Benedetta Domenica, Alessandro Costacurta u fokusua ne numrin deciziv te pasave te dhena nga Andrea Pirlo“Ndoshta, fale presionit te Interit, Andrea Pirlo ishte i detyruar te limitonte numrin e pasime kyce. Gjate ndeshjes disa iniciativa personale mundesojne sulme te shokeve te tij drejt portes se Interit, sic ishte rasti i Pogba ne pjesen e pare, por numri i madh i gabimeve eshte sigurisht merite e presionit te vendosur nga Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags