Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

1,672 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Coutinho: “Interi ka qene nje enderr. Momente te veshtira dhe…”

Coutinho: “Interi ka qene nje enderr. Momente te veshtira dhe…”
Xhorxh Gellci

Ka qene nje enderr per mua te luaja ne nje skuader te madhe si Interi, por ne Milano kam patur momente te veshtira dhe nuk ka qene e lehte. Tani mendja ime eshte tek Liverpool, eshte ekipi ku dua te jem.” – Keshtu flet Philippe Coutinho, protagonist absolut ne fazen pregatitore te ekipit anglez, i cili ka dashur t’u kthehet viteve te tij me zikalterit. Edhe me ekipin e Liverpool, Cou nuk mund te zhvilloje Champions League, por sipas tij: “Ky eshte nje faktor qe nuk ka luajtur asnje rol ne zgjedhjen time per tu transferuar ketu. Natyrisht nuk jemi aty ku duam duke mos luajtur as Champions, as Europa League, por ne si lojtare, do japim me te miren per t’u kualifikuar vitin e ardhshem ne Europe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.