Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

349 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Crespo: “Icardi ne Argjentine? Duhet grumbulluar nese…”

Crespo: “Icardi ne Argjentine? Duhet grumbulluar nese…”
Bujar Berishaj

Ish-sulmuesi i Interit, Hernan Crespo ka folur per mikrofonat e Omnisport duke komentuar zgjedhjet e Jorge Sampaolit sa i perket Argjentines:

“Per te gjykuar zgjedhjet e Sampaolit duhet ditur se cfare lloji te lojes deshiron te luaj. Nese deshiron te luaj me topin per toke dhe permes qendres atehere do te ishte e drejte te grumbullohe Higuain dhe Aguero, por nese deshiron te luash me krosime dhe te zgjerosh skuadren atehere do te ishte e drejte te grumbullosh Icardin. Dybala? Eshte i forte dhe i gatshem”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.