Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

234 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Crespo: “Mou eshte me i madhi. Deshtimi i tij ne Madrid…”

Crespo: “Mou eshte me i madhi. Deshtimi i tij ne Madrid…”
Ardis
  • On 12/09/2013, 15:28

Hernan Crespo, ish sulmues i Interit ka folur per gazeten spanjolle Marca per ish-trajnerin Jose Mourinho. Ja dhe fjalet e tij: Mou ka bere nje pune shume te mire ne Madrid, por nuk pati suksesin sic kishte me Porton, Interin dhe Chelsean. Eshte fitimtar, sic eshte Ancelotti, por ka nje menyre tjeter per te drejtuar nje grup. Si nje ish-lojtar i portugezit mund te them qe eshte nje nga trajneret me te mire, nje nga me te miret ne bote. Mund te jesh dakord ose me pak, me metodat e tij, por nuk i le asgje rastesise. Teknikat e tij te stervitjes me kane goditur pozitivisht. Eshte shume e veshtire ti japesh nje pergjigje «deshtimit te tij ne Madrid»”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.