Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,138 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Criscito dhe Darmian emrat e nxehte per mbrojtjen. Ne rast se largohet Kondogbia…

Criscito dhe Darmian emrat e nxehte per mbrojtjen. Ne rast se largohet Kondogbia…
Inter Club Staff

Me Suning qe do te behet nje sponsor i Interit me te gjitha efektet dhe me kontraten e bashkepunimit me Alibaba gati, ja qe Interi ne janar nuk do te mendoje vetem per shitjet.

Corriere dello Sport shpjegon: “Ne krye te listes eshte nje mbrojtes krahu, dhe emrat per momentin jane ato te Criscito dhe Darmian. Por kujdes se cfare mund te ndodhe ne mesfushe. Nese do te gjendet nje sistemim per Kondogbia, mbase nje shkembim, mund te gjendet menyra per nje perforcim edhe ne mesfushe.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.