Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

895 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Criscito: “Isha afer Interit, por Zenit nuk me ka shitur. Kam folur me Mancinin, pastaj…”

Bujar Berishaj

I intervistuar gjate programit ‘InterLine’ ne TMW Radio, Domenico Criscito, mbrojtes i Zenit Saint-Petersburg, ka folur per mundesine e rikthimit ne Itali pas shume vitesh ne Rusi dhe per akordin qe nuk u arrit me Interin:

“Zenit nuk ka dashur te me shes sepse me konsideronte te rendesishem dhe per kete nuk eshte arritur akordi. Kam folur edhe me Roberto Mancinin por ne fund nuk eshte bere asgje. Do te me pelqente te kthehesha ne Itali nje dite sepse eshte vendi im dhe jam rritur aty. Roma? Per momentin nuk kam pasur kontakte me asnje por mund te jete nje opsion”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.