Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,084 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cruz: “Zemra ime eshte interiste, shpresoj per CHL. De Vrij nuk duhet te luaj. Icardi…”

Cruz: “Zemra ime eshte interiste, shpresoj per CHL. De Vrij nuk duhet te luaj. Icardi…”
Bujar Berishaj

“Kam perjetuar emocione te bukura si te Lazio ashtu edhe te Interi, por zemra ime eshte interiste”.

E nis keshtu intervisten e tij per RMC Sport, ish-sulmuesi i te dy ekipeve, Julio Ricardo Cruz qe pastaj flet menjehere per Stefan De Vrij qe nga sezoni tjeter do te jete lojtar i Interit:

“Sipas meje De Vrij nuk duhet te luaj, nuk do te jete 100% i perqendruar te Lazio”.

Ai pastaj vazhdon: “Nuk e di se si Interi ka humbur me Sassuolon. Duhet te fitoj me Lazion dhe te shkoj ne Champions. Shpresoj te shkoj keshtu”.

“Icardi? Po ben mire por edhe une jam grumbulluar vetem per nje Boteror. Ai eshte i ri dhe ka rruge per te bere. Por uroj te filloj aventuren me Argjentinen qe tani”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.