Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 4, 2020

Scroll to top

Top

1,454 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cruzeiro, sa gafa per Nilton: “Eshte i lodhur, do te kthehet te henen. Perkundrazi jo…”

Cruzeiro, sa gafa per Nilton: “Eshte i lodhur, do te kthehet te henen. Perkundrazi jo…”
Ardi Deda

Genjeshtrat i kane kembet e shkurtra dhe ato te Cruzeiros per Nilton jane zbuluar menjehere. Te marten mesfushori eshte stervitur rregullisht me shoket e skuadres, por te merkuren ne menyre te pashpjegueshme nuk ka luajtur ne ndeshjen kunder Sport Recife.

Versioni zyrtar i klubit fliste per nje lodhje muskulare por Nilton nuk eshte pare dje ne qendren sportive. Ku ka perfunduar mesfushori? Tani Cruzeiro flet per “probleme personale” te lojtarit dhe lajmeron kthimin e tij ne stervitje te henen.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags