Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

925 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cuchu ne SKY: “Icardi eshte i qete. Samuel, Milito dhe une…”

Cuchu ne SKY: “Icardi eshte i qete. Samuel, Milito dhe une…”
Ardis
  • On 14/09/2013, 21:46

Ne nje interviste ne mikrofonat e Sky Sport, Esteban Cambiasso flet per ndeshjen e barazuar kunder Juventusit: “Kampionati eshte i gjate, nuk eshte nje kupe. Eshte e nevojshme qe te kemi vazhdimesi, per te kapur pozicionet e para ne klasifikim, duhet te kesh kete ndjenje dhe te duhen shume dite per tia arritur. Sigurisht qe ne do ta provojme. Icardi? Duhet te mendoje se kjo eshte e kaluara, tashme eshte nje ndeshj tjeter. Duhet vazhdimesi, per te bere mire tek Interi nuk te nevojitet vetem nje ndeshje e mire. Do ti japim keshilla, ai sot ka bere shume mire duke filluar nga pankina por po punon shume per te bere nje sezon te madh”. Vlera e shtuar mund te jete Milito“Sigurisht mund te kemi nje ngritje te kualitetit. Te jete ne pankine, gjate stervitjes ne fushe eshte e rendesishme. Ai, Walter, jane te rendesishem per ekipin. Une jam i kenaqur nqse skuadra eshte mire, por nuk festoj asnjehere. Do te festoj vetem ne maj, nqse eshte rasti per te festuar…”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.