Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

188 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Curva Nord mbeshtet Interin dhe nuk e braktis: Kunder Chievos asnje kontestim!

Curva Nord mbeshtet Interin dhe nuk e braktis: Kunder Chievos asnje kontestim!
Inter Club Staff

Nuk do te kete asnje kontestim nga ana e Curva Nord te henen ndaj Chievo Verona. Mazzarri i ka kerkuar tifozeve qe te kene pak durim dhe te mbeshtesin skuadren qe po kalon nje moment delikat, duke filluar nga ndryshimi i pronesise por edhe pika zero e projektit te ri.

Si gjithmone zemra e tifozerise zikalter pergjigjet prezente si gjithmone: Mbeshtetje dhe durim, pikerisht sic eshte kerkuar, duke filluar qe nga ndeshja ndaj Chievos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.