Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

372 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Curva Nord pershendet Moratti-n: “Te perbashket kemi dashurine per Interin. Ne fund…”

Curva Nord pershendet Moratti-n: “Te perbashket kemi dashurine per Interin. Ne fund…”
Ardis
  • On 09/11/2013, 23:29

Eshte dita e lamtumires se Morattit. Curva Nord kendon “c`e solo un presidente” dhe shfaq nje banderole qe perfshin presidencen e tij. Pjesa tjeter e stadiumit e duartroket fort dhe ne banderole shkruhej: “Kenaqesite me te medha, vuajtjet me te turpshme, 18 vite te menaxhimit te perfshira ne keto 12 pyetje. Shpesh e kemi sulmuar, edhe pse nuk e kemi braktisur. Pavaresisht te gjithave ajo qe na bashkon, dashuria per Interin eshte e pamohueshme. Duke qene nje tifoz i zjarrte nganjehere eshte e demshme, tashme po presim kurioze por nderkohe te falenderojme per gjithcka. E meriton. Ne fund te fundit i kemi dashur me te miren”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.