Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,016 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Daily Express: Inter preferon Jackson Martinez në vend të Torres & Dzeko.

Daily Express: Inter preferon Jackson Martinez në vend të Torres & Dzeko.
Adonis Rexha

Torres nuk eshte me favoriti per sulmin e Interit, Jackson Martinez ka zene vendin e pare te preferuarit. Kjo eshte konfirmuar nga Daily Express e cila raporton se Inter mund te siguroje ate shume te parave nese shesin Handanovic tek Manchester City.
Kolumbiani po ashtu kerkon rroge me te ulet se sa Torres dhe Dzeko. Gjithsesi Liverpool, Tottenham, Chelsea dhe Arsenal jane po ashtu te interesuara per Martinez. Zikalterit jane te gatshem te ofroje 30 Milione Euro per ta transferuar sulmuesin ne Milano, me synime per te shitur portjerin Slloven.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.