Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,319 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Daily Express – Jovetic drejt lamtumires: Mancini dhe Inter mendohen

Daily Express – Jovetic drejt lamtumires: Mancini dhe Inter mendohen
Bujar Berishaj

Kthehet ne mode per Interin emri i Stevan Jovetic.

Numeri 35 i Manchester City ka qene jashte listes se Pellegrinit per fazen finale te Champions League, nje zgjedhje qe ne Angli eshte interpretuar si sinjal per nje divorc te mundshem ne vere.

Sipas Daily Express, Inter nga ish-trajneri i lojtarit, Macnini, por edhe Juventus mund te mendohen per sezonin e ardhshem. Per Pellagrinin “vendimi nuk esht ei lidhur me te ardhmen e tij”, por sipas tabloidit hapi i ardhshem i Jovetic mund te jete vet rikthimi ne Serie A, aty ku dikur ka qene protagonist me Fiorentinan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.