Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

374 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Daily Star – Duncan i pari ne listen e Di Canio-s

Daily Star – Duncan i pari ne listen e Di Canio-s
Andi Prifti

Dhjete lojtare te rinj. Ky eshte numri qe Paolo De Canio deshiron per Sunderlandin e tij  per te nisur sezonin e ri, pas shpetimit ne sezonin e fundit ne Premier League. Dhe ne krye te kesaj liste, sic lexohet ne te perditshmen britanike Daily Star, eshte Alfred Duncan, mesfushori i ri ganez ne pronesi te Interit. Per Duncan klubi i Sunderland eshet gati te nise nje oferte prej 8 milione eurosh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.