Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

831 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dalbert qendron te Interi dhe ne krahun e djathte vjen nje mbrojtes. Malcom e Suso…

Dalbert qendron te Interi dhe ne krahun e djathte vjen nje mbrojtes. Malcom e Suso…
Bujar Berishaj

Ne diten e sotme ka pasur takime te shumta per Piero Ausilion ne zyrat e Interit.

Sic raporton fcinternews.it, sa i perket mbrojtesve te krahut eshte per t’u theksuar lajmi qe Dalbert Henrique do te konfirmohet edhe per sezonin e ardhshem.

Ne anen tjeter ne krahun e djathte do te arrij nje lojtar i ri dhe ne tavoline ka shume emra por njeri prej tyre nuk eshte Romulo qe ishte lidhur me nje kalim te Interi ne ditet e fundit.

Sa i perket sulmit pista qe dergon te Malcom eshte nje piste e mundshme, me Bordeaux qe mund te jap driten e gjelber per shitjen e tij gjate diteve te ardhshme.

Nderkohe, sic thote fcinternews.it, jane pergenjeshtuar zerat qe thonin se mund te kete nje kontakt me Milanin per Suson.

Sa i perket Nainggolan, tashme gjithcka eshte e kryer.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.