Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

507 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dalin detaje te reja per fanellen e pare 2018-19: ja fonti i ri, pantallonat dhe corapet (FOTO)

Dalin detaje te reja per fanellen e pare 2018-19: ja fonti i ri, pantallonat dhe corapet (FOTO)
Bujar Berishaj

Interi tashme ka bere zyrtare fanellen e pare per sezonin e ri 2018/19.

 

Dhe keshtu vihen re edhe disa detaje sic eshte fonti i ri i numrave dhe shkronjave ne fanellen zikalter.

Ne fanellen zikalter, sic e kemi pare tashme, shikohet nje rikthim i Biscione, me vijat e zeza dhe blu qe jane lineare dhe gradualisht nxjerin ne pah lekuren e gjarperit ne fund te bluzes.

Ky look do te shoqerohet me pantallona te zeza dhe corape te zeza ku jane perdorur ngjyrat blu, e bardhe dhe e kalter.

Sic u theksua edhe me larte, fonti i shkronjave dhe numrave kete vit do te jete ndryshe ashtu si shihet edhe ne foton me poshte.

Nderkohe keto jane fotot e pantallonave dhe corapeve…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.