Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

121 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

D’Ambrosio: “Champions kalon nga Sassuolo. Tifozet? Duam te fitojme per ta sepse…”

D’Ambrosio: “Champions kalon nga Sassuolo. Tifozet? Duam te fitojme per ta sepse…”
Bujar Berishaj

Danilo D’Ambrosio ka folur per mikrofonat e InterTV per ndeshjen kunder Sassuolos qe eshte ne program sonte:

“Nje ndeshje shume e rendesishme, Championsi kalon nga Sassuolo. Pa kete fitore nuk mund te luhet finalja me Lazion”, ka thene ai.

“Jemi stervitur si ne javet e kaluara, puna paguhet, shihet nga rezultatet”, ka shtuar D’Ambrosio.

Inter dhe Sassuolo do te luajne pas pak ne ndeshjen e parafundit te kampionatit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.