Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

916 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

D’Ambrosio: “Eshte goli i karrieres. Kemi demonstruar…”

D’Ambrosio: “Eshte goli i karrieres. Kemi demonstruar…”
Bujar Berishaj

“Ka qene e rendesishme te bejme nje ndeshje te madhe dhe te demonstrojme qe fitorja me Sassuolon nuk ka qene fitore e rastit. Per fat te mire ka ardhur goli, jemi te kenaqur. Goli me i rendesishem ne karrieren time? Mbase po, duke pare qe kam shenuar ne Evrope.”

Keto jane mendimet dhe fjalet e fituesit te ndeshjes, Danilo D’Ambrosio, i intervistuar ne mikrofonat e Mediaset Premium pas perfundimit te ndeshjes Dnipro-Inter.

“Kam provuar edhe nje here me perpara por portieri ishte i mire dhe i pergjegjshem, per fat e kam bere golin ne tentativen e dyte.” Nga Europa League ne kampionat: “Tani duam ta arkivojme kete ndeshje, nga neser mendojme per Palermon, do te jete nje sfide shume e veshtire”, thote anesori i Mazzarrit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.