Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,638 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

D’Ambrosio: Me Piolin kuptohem mjaft mire, duhet te eleminojme gabimet. Icardi mund te jap me shume”.

D’Ambrosio: Me Piolin kuptohem mjaft mire, duhet te eleminojme gabimet. Icardi mund te jap me shume”.
  • On 29/11/2016, 16:00

Pas fitores se rendesishme kunder Fiorentines, Danilo D’Ambrosio ka folur per mikrofonat e Premium Sport: “Nuk fitojme lehtesishte? Inter gjithmon ben te vuaj skuadren e tifozet…Bej shaka, duhet te eleminojme disa gabime, por jemi nje skuader e fort qe luftojme deri ne fund. Nuk eshte e lehte te fitosh 3-0 kunder nje skuadre si Fiorentina, por ne bem disa gabime qe mund ti eleminonim. Me Stefano Piolin ndihem mire, ka sjell ide te reja, loje ndryshe dhe stervitje intesive. Mauro Icardi? Eshte rritur, eshte i ri dhe ndoshta ka gabuar ndonjehere, por ai mund ti jap akoma me shume kesaj skuadre”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.