Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,089 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

D’Ambrossio: “Tek Interi jo si ‘Zonje e pare’. Europen e dua me cdo kusht. Me Thohir…”

D’Ambrossio: “Tek Interi jo si ‘Zonje e pare’. Europen e dua me cdo kusht. Me Thohir…”
Inter Club Staff

Danilo D’Ambrossio, pak minuta perpara vizitave mjekesore (qe po i zhvillon ne keto caste), ka komentuar ne menyrem me entuziasmuese te mundeshme kalimin tek Interi: “Objektivi personal eshte ai qe te jap maksimumin sic kam bere gjithmone ku kam luajtur. Shpresoj qe te arrijme sa me lart ne klasifikim.”

SHOKET E RINJ – “Kurioz? Jam kurioz ti njoh te gjithe sepse kam ardhur tek Interi jo si ‘Zonje e pare’, por dua vetem te punoj ne maksimumi dhe te shperblej ata qe me kane dashur ketu tek Interi.”

OBJEKTIVI EUROPE – “Eshte objektivi primar, kerkojme ta kapim natyrisht.”

KOMBETARJA – “Objektivi im eshte te bej mire me Interin, ajo cka vjen pas eshte thjesht vazhdim i asaj qe do te jap ne fushe me bluzen zikalter.”

THOHIR – “Mendoj se do e njoh pas disa ditesh, ne kete moment mendoj se eshte i zene, do te shohim ne oret ne vazhdim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.