Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

182 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Darke mes Ausilio dhe Bigon. Cassano rastesisht…

Darke mes Ausilio dhe Bigon. Cassano rastesisht…
Xhorxh Gellci

Sic eshte raportuar nga Sport Mediaset dhe konfirmuar nga Sky dhe Gazzetta dello Sport, dje ne mbremje ka pasur nje darke mes drejtorave sportive te Interit dhe Napolit, Ausillio dhe Bigon. Eshte folur per merkaton dhe kane diskutuar fazat fillestare te tratativave por lojtare si Zuniga per shembull, te kerkuar nga Mazzarri tek stafi i merkatos interiste.

Nderkohe, duket se ne takim ka qene deshmitar i rastesishem edhe Antonio Cassano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.