Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,623 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

David Garth kalon tek Interi dhe pershendet Manchester United: “Kam dashuruar cdo minute.”

David Garth kalon tek Interi dhe pershendet Manchester United: “Kam dashuruar cdo minute.”
Inter Club Staff

Tashme eshte vendosur dhe eshte thjesht ceshtje dites ose ndoshta maksimumi ceshtje javes e David Garth shume shpejt do te beje pjese e botes Inter.

Ai vjen nga Manchester United dhe do te beje pjese ne skuderine e Erick Thohir: Tek Interi ai do te behet drejtori i ri komercial. Aventura e tij me ngjyrat zikalter do te filloje shume shpejt sic ai e ka konfirmuar vete kur ka pershendetur per here te fundit Old Trafford, “teatrin e endrrave” historik te Red Devils.

Per Mr. Garth, ne fakt, sfida e sotme ndermjet Manchester United dhe Burnley ishte okazioni per te pershendetur ate qe per vite me radhe ka qene shtepia e tij: Tashme nje eksperience e re e pret ne Milano, ne San Siro me Interin. Nderkohe ai ne Twitter i ka lene disa mesazhe botes United: “Nje nate e cuditshme, hera e fundit e imja ne Old Trafford. Kam dashuruar cdo minute! #MUFC #Kujtimetemedha #klubimadh #sfideere”. Pikerisht nje sfide e re, sebashku me Interin. Shume shpejt do te jete zyrtare: Ai do te kete nje post te rendesishem ne rilindjen e Interit dhe Erick Thohir ka zgjedhur ate. Nje njeri qe ka qene nje nga me te miret ne fushen e tij ne Mbreterine e Bashkuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.