Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 25, 2019

Scroll to top

Top

1,812 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Davide Santon mund te rikthehet tek Inter: situata

Davide Santon mund te rikthehet tek Inter: situata
Bujar Berishaj

Befasite e merkatos nuk perfundojne kurre. Perkundrazi, sa me afer fundit aq me shume vijne: dhe shfaqet tani nje ide tek Inter per rikthimin e Davide Santon.

Jane regjistruar tashme kontakte, por mung ok i Newcastle, qe deshiron te dhes lojtarin me nje obligimin blerje pas huazimit. Inter pret nje pergjigje, optimist qe mund te mbyll marreveshjen me nje formule te huazimit me te drejte blerje, ndoshta lidhur edhe me disa variabla.

Nese Santon duhet te kthehet Campagnaro do te transferohet ne qender te mbrojtjes, kurse 24-vjecari i rritur tek te rinjte e Inter do te ishte gati per te vepruar ne te dy krahet. Nje rikthim me shije romantike, dhe sigurisht i papritur: Inter punon per ta ri-sjellur Santon ne shtepi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.