Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,336 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Boer djeg perfundimisht Nagatomon: Dje ne tribune, Japonezi tashme eshte nje ceshtje…

De Boer djeg perfundimisht Nagatomon: Dje ne tribune, Japonezi tashme eshte nje ceshtje…
Inter Club Staff

Del ne pah ceshtja Yuto Nagatomo. Te pakten keshtu eshte per Corriere dello Sport.

“Dje, De Boer e ka derguar ne tribune Japonezin duke preferuar lojtarin e ri Zonta – lexohet tek e perditshmja Italiane -. Nje ‘djegie’ e mirfillte per Yuton, qe duket se ne klasifikimin e De Boer per mbrojtesat e krahut duket se eshte pas Santon, Ansaldi, Miangue dhe D’Ambrosio. Me hollandezin ai ka luajtur titullar me Chievon dhe Hapoel Beer Sheva: dy humbje nga skuadra dhe ai nuk ka bindur aspak.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.