Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,829 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Boer: “Dua qe Icardi te qendroj, ia kam thene klubit dhe Ausilios. Do te behet akoma me i forte”

De Boer: “Dua qe Icardi te qendroj, ia kam thene klubit dhe Ausilios. Do te behet akoma me i forte”
Bujar Berishaj

Ne nje interviste ekskluzive per Premium Sport, trajneri i ri i Interit, Frank De Boer ka dolur per Mauro Icardin, duke perseritur vullnetin e tij per ta mbajtur ne Milano:

“Icardi eshte nje lojtar shume i rendesishem per ne. Eshte ai qe ka shenuar me se shumti gola ne dy sezonet e fundit dhe nuk duam ta humbim. Ia kam thene edhe klubit dhe Ausilios, dua qe Icardi te qendroj. Ne, si staff dhe skuader, duhet ta bindim. Icardi edhe ne vendin e duhur, ketu mund te behet akoma me i forte. Jam i sigurt qe do e bejme. Mezi po pres te punoj me te”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.