Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,748 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Boer ka vendosur ne menyre perfundimtare: Nagatomo nuk luan me! Per ta zevendesuar…

De Boer ka vendosur ne menyre perfundimtare: Nagatomo nuk luan me! Per ta zevendesuar…
Inter Club Staff

Gjithcka eshte vendosur tashme: ne janar, por edhe ne vere, Interi ka vendosur qe te revolucionarizoje paketen e mbrojtesve te krahut te cilet i perkasin repartit me problematik te zikalterve.

Rikthimi i Ansaldit do ta ndihmoje De Boer, po ashtu si rritja e Miangue, por tekniku ka vendosur tashme: Nagatomo kurre me titullar dhe nuk e shikon si nje lojtar te cilit mund ti besoje krahun e mbrojtjes. Klubi ka vendosur qe do te investoje ne fillim te 2017: objektivi i pare eshte Darmian. Por duhet pasur kujdes edhe kur drejtori sportiv Ausilio te vendose te investoje edhe ne vere, kur do te kerkohet nje lojtar me kualitet dhe eksperience nderkombetare por duke hedhur syte edhe tek i riu Dimarco qe po shkelqen me Empolin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.