Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

967 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Boer, mbledhje ne Appiano me staffin e tij deri ne oren 17:00

De Boer, mbledhje ne Appiano me staffin e tij deri ne oren 17:00
Bujar Berishaj

Frank De Boer, pasi ka udhehequr stervitjen ne Appiano Gentile, ka ndaluar ne qendren stervitore zikalter deri ne oren 17:00.

Holandezi – shpjegon Sky Sport – ka pasur nje takim teknik me staffin e tij, me shume mundesi per te planifikuar levizjet e ardhshme ne prag te dy ndeshjeve te ardhshme me Hapoel Beer-Sheva dhe Juventus qe presin Icardin me shoke kete jave.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.