Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,122 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Boer po mendon per Gabigol ndaj Bolognes: Santon-D’Ambrosio, njeri pushim. Ansaldi nga fillimi?

De Boer po mendon per Gabigol ndaj Bolognes: Santon-D’Ambrosio, njeri pushim. Ansaldi nga fillimi?
Inter Club Staff

Ne diten e te 40-ave te Ronaldos, Interi ka prezantuar zyrtarisht Gabigol, simboli i ri i rrugetimit te Suning dhe markes Pirelli.

Mireseardhje prej ylli per sulmuesin brazilian perpara Zhang dhe te gjithe Interit. Pas nje feste gala per Gabigol, Interi duhet te vazhdoje rrugen e saj te dielen kunder Bolognas e frymezuar nga filozofia e De Boer.

Teknikun interist po e ngacmon ideja qe ti jape disa minuta Gabigol kunder Bolognas ne San Siro. Icardi eshte ne super forme dhe do te konfirmohet serisht. De Boer po mendon te lere pushim njerin prej Santon ose D’Ambrosio nderkkohe dhe debutimi zyrtar ne fushe per Ansaldin duket se eshte afer.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.