Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,818 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Boer provon 4-3-3 me Banega perpara mbrojtjes. Santon titullar? Ne sulm…

De Boer provon 4-3-3 me Banega perpara mbrojtjes. Santon titullar? Ne sulm…
Bujar Berishaj

Prova te 4-3-3 ne shtepine e Inter.

Ne stervitjes taktike te dites se sotme Frank De Boer ka eksperimentuar me Ever Banega para mbrojtjes dhe Medel Kondogbia perkrah tij. Nje alternative qe mund ta shohim ne fushe qe kunder Palermos te dielen ne Meazza.

Per pjesen tjeter, sic tregon Sky Sport, verehet rikthimi i Murillo perkrah Miranda. Nje risi jo pak e vogel mund te jete edhe rikthimi i Davide Santon qe eshte provuar ne krahun e majte te mbrojtes me Nagatomo ne te djathte. Ne sulm eshte perfshire kroati Perisic ne trident se bashku me Icardi dhe Eder, me kete te fundit favorit ndaj Candreva.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.