Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,229 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Boer skuadres: “Nese fundosem une, eshte deshtimi i te gjitheve”. Ndaj Southampton…

De Boer skuadres: “Nese fundosem une, eshte deshtimi i te gjitheve”. Ndaj Southampton…
Inter Club Staff

Analize per humbjen e Prages sebashku me Zanettin dhe Ausilion e me pas bashkebisedim me skuadren. Dje De Boer ka folur qarte me grupin: “Nese une fundosem, deshtimi eshte i te gjitheve”, duket se ka thene hollandezi sipas Tuttosport.

“Secili duhet te mare pergjegjesite e veta, duke qene se nje tranjer (Mancini) eshte nderruar tashme dhe skuadra nuk ka me alibi qe te mbeshtetet – lexohet -. Mbi te gjithe lojtaret, qe konsiderohen linje e dyte dhe qe kane gjetur me pak hapsira ne kampionat, pritej te benin me shume ne Europa League. Por ata kane bere te kunderten dhe kane tradhetuar me rendimentin e tyre ne fushe madje duke rrezikuar seriozisht qe Interi te mos kualifikohet. Nuk ka pasur peshe kundershtari, por Interi pa shtyllen kurrizore Miranda-Joao Mario-Icardi nuk eshte Inter dhe shperbehet si skuader totalisht”. 

Kunder Southampton mund te shihet nje Inter me ‘i vertete’.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.