Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,303 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Boer: “Te shtunen me jepnit per te vdekur, ndersa sot me pyesni…”

De Boer: “Te shtunen me jepnit per te vdekur, ndersa sot me pyesni…”
Inter Club Staff

Atmosfera ne Appiano Gentile eshte pozitive. Pas fitores ndaj Juventusit ekziston nje atmosfere me e sigurte. 

Frank De Boer ka zhvilluar pothuajse te gjithe konfrencen per shtyp ne italisht dhe ja ka dale vertete mire. Ne konference hollandezi hoqi disa ‘guricka nga kepuca’: “Te dielen me jepnit per te vdekur dhe sot me pyesni nese mund te fitojme kampionatin”. Fitorja ndaj Juventusit ka qene nje nga me te bukurat ne karrieren e tij, ka shtuar ai. Nje fitore qe duhet te jete nje pike nisje per te gjithe skuadren.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.