Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

93 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Laurentiis: “Zuniga dhe Behrami nuk levizin nga Napoli”

De Laurentiis: “Zuniga dhe Behrami nuk levizin nga Napoli”
Xhorxh Gellci

Nje president qe ecen me hapin e kohes. Aurelio De Laurentiis ka lene takim me ndjekesit e tij ne Twitter dhe u ka kthyer pergjigje pyetjeve te tyre. Nje ore e gjysem e dedikuar per tifozet napolitane dhe jo vetem. Mes pyetjeve ka pasur edhe mbeshtetes te skuadrave te tjera. Dikush e ka pyetur cfare do ndodhe me Zunigen dhe Behramin edhe ne qofte se me te vertete do te shkojne tek Inter, ku De Laureentis eshte pergjigjur qarte: “Zuniga dhe Behrami do te qendrojne tek Napoli.”

Pastaj, ka folur per Mazzarrin: “Qe do te largohej e kisha kuptuar para dy vjetesh.” Pasi dikush e ka pyetur pse nuk e ka hequr me pare ai eshte pergjigjur: “Pse te hiqja nje trainer kaq te zotin?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.