Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

123 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Vrij: “Ndjenje e mrekullueshme. Reaguam si skuader e madhe”.

De Vrij: “Ndjenje e mrekullueshme. Reaguam si skuader e madhe”.
  • On 18/03/2019, 1:36

Ne fund te ndeshjes se sotme nuk mund te mungonte autori i golit te dyte Stefan De Vrij i cili eshte ndalur ne mikrofonat e Sky Sport:

“Kemi reaguar si skuader e madhe. Pjesen e pare luftuam e luajtem shume mire, krijuam shume raste. Ne pjesen e dyte ishim pak me te terhequr por fituam dhe ndihemi ne menyre te mrekullueshme. Sot duhet te ruanim avantazhin, te enjten duhet te permbysnim rezultatin dhe ishte dicka ndryshe. Taktikishte ishim shume me mire sot, ishim te bashkuar si skuader. Kjo eshte me e rendesishmja”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.