Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

615 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Vrij per InterTV: “Mbremje e paharrueshme. Kane? Mbrojtem mire”.

De Vrij per InterTV: “Mbremje e paharrueshme. Kane? Mbrojtem mire”.
Juxhin Nebiaj

Qendermbrojtesi zikalter Stefan De Vrij ka folur ne mikrofonat e InterTV:

“Nje fitore me kaq shume emocion. Kjo eshte nje mbrmje e paharrueshme, eshte bukur te fitosh keshtu, ne frymen e fundit. Treguam karakter e u rikthyem ne ndeshje ne kohen e duhur. Asissti im per Vecinon? Po, isha prapa dhe e sherbeva ate top, mjaftonte vetem per ta shtyre ne rrjete. Harry Kane? E dinim qe ishte shume i fort edhe fizikisht. Ne u mbrojtem mire. Kjo mund te jete ndeshja e zgjimit, duhet ta tregojme edhe ne kampionat. Kemi nje ndeshje te fort ne fundjave, shpresojme te bejme mire”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.