Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

1,506 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Vrij: “Perisic-Icardi? E rendesishme te jemi te bashkuar, kemi nevoje per te gjithe ne kete moment te sezonit.”

De Vrij: “Perisic-Icardi? E rendesishme te jemi te bashkuar, kemi nevoje per te gjithe ne kete moment te sezonit.”
Inter Club Staff

Nje dite pas ndeshjes Frosinone-Inter, redaksia e Sport Mediaset ka transmetuar pak me pare nje interviste te shkurter dhe ekskluzive te Stefan De Vrij pas ndeshjes se luajtur dje ne Benito Stripe. 

Keto kane qene fjalet e lojtarit hollandez menjehere pas fitores 1-3 ku ka prekur edhe temen e perqafimit domethenes ndermjet Ivan Perisic dhe Mauro Icardit pas penalltise se shenuar nga kroati.

“Eshte e rendesishme qe te jemi te bashkuar – ka evidentuar ai -. Kemi nevoje per te gjithe ne kete finale sezoni. Duhet te vazhdojme me patjeter keshtu.”

“|ndividet kane pak rendesi, ajo qe ka me shume rendesi eshte forca e grupit. Jeni ne fazen me te rendesishme te Serie A. Le te arrijme objektivat e paracaktuara.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.