Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

658 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Del Piero, cfare fjalesh per Interin: “Une mendoj se te gjithe duhet te shohim Interin: shikoni si ata…”

Del Piero, cfare fjalesh per Interin: “Une mendoj se te gjithe duhet te shohim Interin: shikoni si ata…”
Inter Club Staff

Duket se momenti qe po kalon Interi nuk po kalon aspak pa u vene re edhe nga legjenda te ketij sporti ne Itali.

I fundit qe ka folur per kete ka qene ish-kapiteni i Juventusit, Alessandro Del Piero, i cili ka thurur shume lavde per Interin.

Ai ka qene i lidhur ne nje video call me Sky Sport 24, dhe eshte ndalur me se shumti te momenti qe po kalon Interi.

“Kur ti ke nje grup pune te forte – tranjer, lojtare dhe drejtues -, e kete grup pune e kete bashkuar, impakti shikohet te rezultatet.”

“Eshte shume e rendesishme kjo. Juventusi ne keto vitet e fundit e ka treguar shume here qe e ka pasur.”

“Por tani mendoj se tek Interi po ndodh dicka e tille, nderkohe qe ne vitete e kaluara kjo ka munguar tek ata, Milani dhe Napoli.”

“Shikoni pak cfare po ben Conte dhe Interi ne kete moment? Per te krijuar nje ambient kaq te mire dhe ne harmoni, duhet edhe pak kohe.”

“Zikalterit po shkelqejne edhe per faktin se kane besuar te Conte pertej veshtiresive te sezonit te kaluar dhe ato te ketij fillim sezoni.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.