Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,017 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Demtimet: Ranocchia rrezikon seriozisht Derbyn. Ndersa Ansaldi dhe Palacio…

Demtimet: Ranocchia rrezikon seriozisht Derbyn. Ndersa Ansaldi dhe Palacio…
Inter Club Staff

Andrea Ranocchia do te beje gjithcka qe te rikthehet sa me shpejt te jete e mundur ne dispozicion te tranjerit pas demtimit ne kofshe te akuzuar pas ndeshjes me Crotonen.

Ndalesa – sipas Corriere dello Sport – eshte parashikuar te jete rreth 2-3 jave dhe objektivi eshte qe ai te jete te pakten ne pankine ne Derby, e me pas titullar ndaj Beer Sheva. Per sa i perket infermierise, – vazhdon e perditshmja italiane – sot pritet te verifikohet gjendja e Ansaldit, i cili ka pasur disa dhimbje ne gju dhe Palacio, i cili ka pasur nje problem muskular pas ndeshjes me Southampton.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.