Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,534 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Derby, ja formacioni i mundshem i Interit te pare te Mancinit: M’Vila + Kuz por edhe ‘all in’ mbi Guarin!

Derby, ja formacioni i mundshem i Interit te pare te Mancinit: M’Vila + Kuz por edhe ‘all in’ mbi Guarin!
Inter Club Staff

Interi i pare i Roberto Mancinit qe te dielen do te perballet me Milanin ne Derbyn e Madonnines po mer forme.

Zikatlerit ne fakt do te zbresin ne fushe me rreshtimin 4-3-1-2 dhe pa rekuperimin e Profetit Hernanes (gjithmone e me shume drejt mungeses), do te prezantohet ne fushe me nje mesfushe shume fizike me M’Vila, Kuzmanovic dhe Guarin te cilet do te jene bodyguard-et e Mateo Kovacic i cili do te jete i lire te krijoje pas shpatullave te sulmuesve.

I pari qe do te sakrifikohet duket se do te jete Nemanja Vidic i cili do te ulet ne pankine per ti lene vendin Ranocchias dhe Juan, me Nagatomo dhe Dodo ne krahe. Shume besim ne kete ndeshje do te kete edhe Fredy Guarin, njeriu vertete i ri i Interit te Mancinit.

Ja dhe formacioni i mundshem si me poshte:

Handanovic, Nagatomo, Ranocchia, Juan Jesus, Dodo, Guarin, M’Vila, Kuzmanovic, Kovacic, Icardi, Palacio.

Foto nga SkySport24.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.