Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

7,004 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Derby, Pioli ka vendosur per 10 titullare nga 11. Ka vetem nje dyshim per formacionin…

Derby, Pioli ka vendosur per 10 titullare nga 11. Ka vetem nje dyshim per formacionin…
Inter Club Staff

Hiq ndonje te papritur te minutave te fundit, duket se Pioli ka vendosur gjithcka mbi formacionin dhe titullaret, edhe pse mungojne 4 dite tashme nga Derby i Milanos. 

Sipas Corriere dello Sport, Stefano Pioli ka vetem nje dyshim tashme se cilin do te aktivizoje ne mesfushe: kroatin Brozovic apo argjentinasin Banega?

Per sa i perket te tjereve, formacioni duhet te jete keshtu: Handanovic ne porte, Ansaldi, Miranda, Murillo dhe Santon ne mbrojtje, Joao Mario dhe Medel ne qender te mesfushes dhe njeri ndermjet Banega dhe Brozovic pas shpines se Icardit. Ne krah do te luaje Candreva dhe Perisic. 

(Corriere dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.