Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

454 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Biagio: “Interi OK ne mbrojtje, me pak ne sulm”.

Di Biagio: “Interi OK ne mbrojtje, me pak ne sulm”.
Ardis
  • On 12/09/2013, 16:47

I intervistuar nga Centro Suono Sport, trajneri i Italise Under21 Luigi Di Biagio, ish lojtar i Romes dhe i Interit, ka komentuar per javet e para te kampionatit: “Napoli i Benitez me pelqen shume. Interi po ben shume mire ne fazen mbrojtese dhe pak mire ne fazen sulmuese. Roma ka gjetur ekuiliber dhe bindje. Ka arritur te fitoje 6 pike kunder skuadrave te sapoardhura ne Serie A por qe eshte e veshtire qe te marresh pike kunder tyre”.

Di Biagio ka folur gjithashtu edhe per idene e ngritjes se nje kampionati rezerve: “Eshte folur prej vitesh, per mua do te ishte nje gje absolutisht pozitive. Midis kampionatit primavera dhe Serie A i ndan nje hap shume i madh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.