Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

75 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Biagio: “Me Mazzarrin do te ndryshojne shume lojtare”

Di Biagio: “Me Mazzarrin do te ndryshojne shume lojtare”
Andi Prifti

Luigi Di Biagio ish lojtar i Interit , flet me bindje se me uljen ne stol te Walter Mazzarrit Interi duhet te prese ndryshime te medha:

“Interi do te ndryshoje ne planin teknik dhe ate te lojtareve. Mazzarri i ka idete shume te qarta, ashpersia qe i karakterizon skuadrat qe ai ka qene trajner jane unike. Me siguri do te ndryshojne lojtare te ndryshem”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.