Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

755 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Asnje mosmarrveshje ndermjet Icardit dhe Interit”

Di Marzio: “Asnje mosmarrveshje ndermjet Icardit dhe Interit”
Bujar Berishaj

“Asnje mosmarrveshje apo refuzim te rinovimit mes Mauro Icardit dhe Interit, per te qartesuar: palet vazhdojne te negociojne ne kerkim te nje akordi final”.

Me kete tweet Gianluca Di Marzio mohon thashethemet e dites qe flisnin per nje refuzim nga ana e argjentinasit per propozimin e fundit te kontrates nga ana e zikalterve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.