Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

689 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio – Barcelona e cmendur per Skriniar. Inter nuk i vendos as cmim e as nuk ulet te diskutoj!

Di Marzio – Barcelona e cmendur per Skriniar. Inter nuk i vendos as cmim e as nuk ulet te diskutoj!
Bujar Berishaj

Barcelona deshiron Milan Skriniar me cdo kusht.

Por mekat qe ne kete moment mungon nje prej pjese kryesore: cmimi.

Inter nuk vendos asnje lloj cmimi per mbrojtesin sllovak. “Eshte i pashitshem” jane fjalet qe mund te degjohen ne Appiano Gentile.

Lojtari i pelqen shume dirigjences blaugrana qe tashme ka takuar agjentet disa here dhe me te cilet kontaktet vazhdojne.

Barcelona do te deshironte ta merrte menjehere, por eshte Interi qe as nuk deshiron te ulet ne tavolinen e tratativave duke pare qe zikalterit synojne ta mbajne te pakten edhe per nje sezon.

Barcelona megjitate mbetet e interesuar, per te tashmen dhe te ardhmen. Mjafton nje sinjal nga Interi dhe do e merrnin menjehere, por ky sinjal nuk ekziston.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.