Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 15, 2020

Scroll to top

Top

1,382 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Cagliari kerkon shume per Nainggolan, por tani…”

Di Marzio: “Cagliari kerkon shume per Nainggolan, por tani…”
Inter Club Staff

Interi vazhdon punen ne merkato posacerisht ne mesfushe. Kerkesa e Cagliarit per Nainggolan vazhdon te jete shume e larte. Pretendentja tjeter Italiane, Roma, duket te jete terhequr nga gara per te duke blere Strootman nga PSV Eindhoven. Keshtu Cagliari i Cellinos mund te bjere nga kerkesa e saj e larte duke mos pasur mundesi tjeter dhe te pranoje oferten e Interit.

Per Nainggolan do te ishte super nje kalim tek Interi, ekip te cilin ai e ka vendosur ne krye te deshirave te tij. Kete gje e raporton sot Gianluca di Marzio gjate emisionit sportiv Italian “Speciale Calciomercato”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.