Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

808 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Dragovic tek Inter, ja situata e Chivu dhe Ranocchia…” Galliani mohon zerat..

Di Marzio: “Dragovic tek Inter, ja situata e Chivu dhe Ranocchia…” Galliani mohon zerat..
Xhorxh Gellci

Nga editoriali per TuttoMercatoWeb.com, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio analizon kushtet per nje kalim te Dragovic tek Inter: “Qe Dragovic te bashkohet me zikalterit me pare duhet te boshatiset mbrojtja. Chivu do te vleresohet gjate pregatitjes verore per te kuptuar nese do te zgjidhet kontrata apo jo. Ne te kundert, i sakrifikuari mund te jete Ranocchia: Milani ka menduar per te por nuk mund te provoje seriozisht, ndersa Napoli ka ofruar 10 milion, te cilat jane refuzuar menjehere si te pamjaftueshme.

Ndersa ka ardhur menjehere pergenjeshtrimi i Adriano Gallianit, administrator i deleguar i Milan, per zerat e sotem qe e jepnin shoqerine kuqezi si te interesuar per Andrea Ranocchia. Fjalet e Gallianit ne Milan Channel ishin: “Dua te pergenjeshtroj kategorikisht zerat qe bejne fjale per Andrea Ranocchia tek Milan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.